Home

Předporodní kurz Brno

Příprava na porod - Předporodní kurzy Brn

Centrum Majka Centrum pro těhotné a rodin

Předporodní kurzy. Předporodní kurzy jsou složeny ze dvou lekcí. 1. lekce: téma - porod. Dozvíte se kdy do porodnice a co s sebou, možný průběh porodu, současný přístup, alternativní metody porodu, přítomnost otce u porodu, duly. Bude vám promítnut videofilm Ahoj holky brňandy, ráda bych od vás získala zkušenosti s předporodními kurzy v Brně. Kde jste byli spokojené, kde naopak ne - co doporučujete apod. Zatím zvažuji kurz u Jarmily Kovaříkové (na Veveří) nebo ve Větrníku... Budu ráda za vaše zkušenosti a rady - I o tom se diskutuje na Modrém koníku. Přečti si zkušenosti a názory ostatních Předporodní kurz bude probíhat prezenčně, pokud to nepůjde, tak distančně. Vždy dle aktuální situace. Více informací CVIČENÍ S MIMINKY AKTUÁLNÍ TERMÍN: Kurz pro děti nar. v ZÁŘÍ a PROSINCI 20 13.7. - 21.9.2021. Kurz pro děti nar. v LEDNU a ÚNORU 21 21.6. - 30.8.2021. Více informac Kurz Porod bez Obav je nejdéle prodávaným předporodním on-line kurzem v ČR a SR. Během mnoha let, co pečuje o těhotné páry, byl neustále vyvíjen a zlepšován. Nejen díky novým vědeckým poznatkům, ale především díky zpětné vazbě samotných těhotných maminek a budoucích tatínků, kteří si jej zakoupili a shlédli před vámi

Letní kurzy - Živě. HypnoPorod® - praktická předporodní příprava. V létě pro vás pořádáme kurzy HypnoPorodu® konečně ve variantě LIVE . TERMÍNY: 7.-8.8. Brno (možnost přespání) 28.-29.8. Kolín (možnost přespání Kurz Kompletní předporodní příprava a hypnoporod vřele doporučuji každému, kdo má zájem prožít těhotenství i samotný porod ve větší harmonii a klidu. Informace a relaxační techniky samozřejmě nikomu nezaručí, že porod bude procházka růžovou zahradou. Mně to všechno už teď ale dodalo sebedůvěru a vnitřní klid Porodnice FN Brno, Obilní trh 11 - informace pro nastávající maminkyPorodnice FN Brno se nacházejí na dvou místech: Obilní trh 11 a Jihlavská 20 Fakultní nemocnice Brno - pracoviště Obilní trh 11 Jihlavská 20 625 Brno Tel. +420 532 23 1111 www.fnbrno.cz Kontakt a kde nás najdete?Obilní trh 11: Message failed. Please try again. Děkujeme za Vaši zprávu. Odpovíme hned, jak to jen půjde . ÚDOLNÍ 5. 602 00 Brno. t: +420 776 141 060. e: info@devitkabrno.cz. t: +420 776 141 060 Vypsali jsme nový Kurz předporodní přípravy 09/2020 pro ženy s temínem porodu konec 10 - 11 - 12, který začíná v pondělí 7.09.2020. Podejte si přihlášku a zaplaťte co nejdříve, zájem je velký, místo rezervujeme až po přijetí platby !!! Můžete platit on-line kartou..

Obilní trh,Brno. Ahoj, potřebovala bych radupotřebuji si zajít na Obilní trh na takový ten předporodní kurz (nevím jak se tomu přesně říkájak si tam můžete prohlídnout prostředí a ještě vám něco povykládaj). Nikde ale nemůžu najít kdy se to koná a jestli se tam musí předem zavolat..?Nevíte to některá Kam na těhotenské a předporodní kurzy v Brně? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti

Jsme Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně. Místo důvěry a podpory, kde lze načerpat inspiraci pro spokojený, rodinný život, vzdělávat se, efektivně trávit volný čas a prohlubovat vztahy v rodině. CRSP Brno podporuje, asistuje, školí profesionály a pořádá různorodé aktivity pro děti i dospělé Těhotenství, porod, předporodní kurzy Brno. June 30 at 3:15 AM ·. MÁME JEŠTĚ 2 VOLNÁ MÍSTA NA CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ!!! Cvičení se uskuteční v pátek 16. 7. 2021 od 17:30 do 19:00 na Hlavní 61 v Brně Komíně. Cena 200 Kč/osoba/lekce, platí se na místě Agentura Větrník. Větrník byl založen před více než dvaceti lety porodní asistentkou Blankou Čermákovou s cílem vytvořit pro budoucí i stávající maminky místo, kde by se cítily dobře a našly zde odpovědi na své otázky ohledně těhotenství, porodu a péči o miminka. A v této vizi pokračujeme i teď, kdy po.

Kurz je víkendový a pořádám ho jednou měsíčně v centru Světozor v Brně Židenicích. Strávit dva dny na kurzu je náročné nejen pro těhotnou ženu. Proto pro vás mám pohodlné ležení na postelových matracích, které můžete prostřídat sezením na židlích nebo gymnastických míčích Víkendový předporodní kurz Kurz je plný teoretických i praktických dovedností tak, abyste byli dobře připraveni nejen na porod, ale i na období šestinedělí a rodičovství jako takové. Kurz proběhne v jeden víkend. V sobotu od 9:00 do 19:00 hod a v neděli od 10:00 do 16:00 hod. Sobotní dopolední část je určená jen pro ženy Kateřina Nečasová - kurzy předporodní přípravy pro páry . Příprava k porodu pro páry Cesta za radostným porodem proběhne 8.6.2019 v Brně v jogovém centru ViaRa. Kurz je celodenní - 9.00-18:00 Odkaz: www.katkanecas.cz (3.35/5) - hodnoceno 696 × Ohodnoťte tento web Napsali jste o web Předporodní kurz nás dovede připravit na porod a mateřství. Pokud chceme prožít porod a mateřství bez obav a s radostí, je dobré se na něj připravit. Dozvíme se tipy, jak vybírat pediatra, porodnici, spoustu informací o porodu, šestinedělí, kojení, o cvičení pro těhotné včetně těhotenské jógy.. Předporodní kurz je zaměřen na psychoprofylaktickou přípravu pro těhotné ženy. Rodičky jsou informovány o tělesných a psychických změnách v těhotenství, životosprávě, výživě matky, sportování, škodlivosti návykových látek. Jsou seznámeny o vedení a průběhu porodu, rizikem prorodnický komplikací, informovat ženu o průběhu šestinedělí, kojení a péči o.

Aktuální katalog firem v kategorii předporodní kurzy Brno-město. předporodní kurzy a příprava v regionu Brno-město - Najisto.cz Pravděpodobně máte vypnutou podporu Javascriptu, pro lepší prožitek z prohlížení Najista jej doporučujeme zapnout Vyberte si správný předporodní kurz. Těhotenství je plné změn a příprav na příchod nového člena do rodiny. Budoucí maminky tak často hledají radu na předporodních kurzech. Stejně tak už se myslí i na tatínky, kteří si s příchodem miminka na svět často nevědí rady. Zjistili jsme, co všechno se na kurzech můžete.

Předporodní kurz Mamicentrum

Qikung :: Centrumlotos-net

Kurz předporodní přípravy: Mgr.Miloslava Kameníková, tel. 532 238 241, mkamenik@fnbrno.cz Těhotenské cvičení: tel. 532 238 295: Důležité kontaktní osoby: Vedoucí perinatologického úseku: prim.MUDr. Petr Janků, PhD Staniční sestra porodního sálu: Mgr.Miloslava Kameníková Kurz předporodní přípravy: Mgr.Miloslava. Předporodní kurz pro rodičky: 150Kč: Nadstandardní pokoj pro matku po porodu: 700Kč/den: Poporodní pokoj pro nepřetržitý 24 hod. pobyt celé rodiny: 700Kč/den: Cena kurzu: celý kurz + prohlídka sálů a šestinedělí - 600,- Kč pro oba partnery : jen 1 lekce (středy v 16 hodin - trvání 2 hodiny) - 360,- K Předporodní kurz Brno, Předporodní příprava, Doprovod k porodu, Porodní Asistentka | Iva Korábová | Brno Jak u nás probíhají předporodní kurzy, cvičení pro těhotné? Kurz tvoří 3 lekce. příprava k porodu + prohlídka porodního sálu; intenzivní příprava k porodu; příprava ke kojení; Nutné objednání i na cvičení pro těhotné. Tel. 532 238 285. Jak se u nás rodí Předporodní kurzy: Příprava k porodu (informativní schůzka s prohlídkou porodního sálu, speciální příprava k porodu, příprava ke kojení). Kurz přípravy k porodu vč. porodního plánu, 400 Kč. Kontaktní e-mailová adresa: mlacinova@fnbrno.cz (Bohunice), mkamenik@fnbrno.cz (Obilní trh), pjanku@fnbrno.cz (Obilní trh)

Předporodní kurz Brno a okolí - Příprava na poro

 1. Vlastní předporodní místnost: ano: Vlastní porodní místnost: ano: Možnost volby nastřižení hráze: ano: Informační text: Porodnice pořádá Kurzy předporodní přípravy pro těhotné a jejich doprovod ve 3 lekcích. 1. Informativní schůzka o porodu spojená s prohlídkou porodního sálu a poporodního oddělení 2.
 2. Termíny kurzů V současné době pro vás pod záštitou Bamboola Baby LLC připravujeme 3 kombinovné předporodní kurzy Lamaze & HypnoPorod na červenec/srpen 2015 - v Praze, v Brně a na Vysočině.Kurzy budou dvoudenní/víkendové v rozsahu 14 hodin. Více informací o jednotlivých skupinových kurzech naleznete pod kalendářem
 3. kou. Porod může být nádhernou zkušeností, když máme ty správné informace a dovednosti. A právě to tě v mém předporodním kurzu ráda naučím. Získej.
 4. ka. Jmenuji se Ladislava Ryšavá a nabízím vám služby komunitní porodní asistentky pro Brno a okolí. Zajišťuji předporodní kurzy, pravidelné i příležitostné těhotenské poradny, cvičení pro těhotn.
 5. ko. 3) Těhotná a v klidu. 4) Kurzy o výchově od Dovychovat. 5) Předporodní kurz online - příprava na porod (nejen) v nouzovém stavu. 6 tipů, jak se připravit na porod. 1) Získávejte informace. 2) Poraďte se se.
 6. Naše úplné předporodní kurzy vycházejí z unikátního spojení dvou na první pohled vzdálených metod, z HYPNOPORODU a GRAVIDJÓGY, ale ve skutečnosti vycházejí ze stejných osvědčených zdrojů.. Oba směry pracují s MYSLÍ a odstraňováním zbytečného napětí v těle, s navozováním stavu UVOLNĚNÍ, který je nezbytný pro PŘIROZENÝ a hladký porod
 7. ky, našla jsem tu jednu starou diskuzi z roku 2008 na tohle téma, ale určitě se situace trochu změnila a těch kurzů v Brně je víc a vy máte víc zkušeností a tedy recenzí.Ráda bych našla nějaký kurz s předporodní přípravou, abych věděla kam chodit. Sice už jeden porod za sebou mám, ale je to už 7 let a já tenkrát svůj předporodní kurz nedochodila kvůli.

Předporodní kurz Brno, Víkendový předporodní kurz. Kurz probíhá záměrně v menší skupině žen, max. 7-8 účastnic, v centru Brna, v prostorách Jako Doma (Úvoz 47), ve středy od 16:00 do 18:30 hodin Kurzy jsou pořádány v souladu s Mimořádným opatřením Č. j.: MZDR 14601/2021-22/MIN/KAN ze dne 30.7.2021. Podmínky účasti na kurzu: osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem,; osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem Online předporodní kurz Porod bez obav. Těhotenství je plné změn a otázek. Mnoho z nich dokáže zodpovědět dobrý předporodní kurz. Proto mohou všechny naše členky využít doživotní přístup k online kurzu od zkušené průvodkyně těhotenstvím, Majky Staňkové. Kdo vede kurz. Na co se můžete těšit Od předporodní přípravy přes restart, když přijdou těžké chvíle. Naše kurzy vám pomůžou to zvládnout. Naše kurzy jsou nyní také online a interaktivní. Aperio > Kurzy. Obchodní podmínky. Kurzy pro (budoucí) rodiče. Prenatal Courses, Geburtsvorbereitung. Kurzy pro odborníky. Kurzy pro sólo rodiče Complex online prenatal course. 1500 Kč - 2500 Kč. Select your class. You can buy these classes online. When you choose OFFLINE PAYMENT, I'll send you an invoice that you can pay to the bank account. If you chose the in-person class, let me know in the notes section which date you want to join

Předporodní kurz v angličtině - spolu s kolegyní Bc. Martinou Švarcovou, Dis. přednášíme víkendový předporodní kurz pro cizince v Brně Bonding: v rámci Kurzu pro nastávající rodiče, Centrum pro rodinu a sociální péči (2016, 2017) Setkání rodičů prožívajících ztrátu dítěte: Spolu s MUDR Původně jsem k Vandě měla jít na předporodní kurz osobně, velmi jsem se těšila, ale z důvodu karantény se tak nestalo. Vanda vyřešila situaci naprosto úžasně. Natočila videokurz a poskytla jej maminkám, které byly přihlášeny na osobní kurzy. Musím říct, že jsem maximálně spokoje Hledáte předporodní kurzy a cvičení? Zastavte se k nám. Volný čas dětí Brno, předporodní kurzy, cvičení pro těhotné. V našem rodinném centru Ma Tá Ta v Brně nabízíme dopolední program pro děti a nebo hernu, kde si mohou volně hrát. Zajišťujeme předporodní kurzy a cvičení pro těhotné a maminky po porod Hlavní 61, 624 00 Brno, IČ: 26232138 homeopat-fakulta@centrum.cz, tel. 608 020 114. Hlavní lektor studia: Ing. Aleš Sušický, Dip.Hom. Předporodní kurz pro minimalizaci bolesti u porodu. Kurz Bachovy esence v praxi. Homeopatická fakulta s klinikou. IAMSocial,. Moc doporučuji! Chodila jsem na předporodní kurz, cvičení pro těhotné a na poradnu Laďky Ryšavé. Na kurzu se dozvíte spousty zajímavých informací a do hloubky, zároveň je to velmi příjmené zábavné povídání, které Vás podpoří a pozitivně naladí, což jsem jako těhotná velmi ocenila, škoda, že už to skončilo

Gynekologicko - porodnické oddělení Nemocnice

Předporodní kurzy: celý kurz + prohlídka sálů a šestinedělí: 600 Kč pro oba partnery jen 1 lekce (středy v 16 hodin - trvání 2 hodiny): 360 Kč pro absolventy obou lekcí našeho kurzu snížena cena za přítomnost blízké osoby na porodním sále: 200 Kč samostatná prohlídka porodního sálu a šestinedělí: 120 K Předporodní kurz. Přispíváme až 2 000 Kč pojištěnkám, které jsou v roce 2021 těhotné, nebo od 1. ledna 2021 do 31. prosince 2021 porodily, na předporodní kurz. Kurz musí být odborně veden zdravotnickým personálem, tedy zdravotní sestrou nebo porodní asistentkou. Akceptujeme i on-line kurzy Předporodní kurz Brno, Víkendový předporodní kurz . 16/12/2019 *Dva měsíce hrazené péče porodní asistentky pro ženu po porodu? Ano, realita ve Švýcarsku Kurz předporodní přípravy je stálicí v nabídce Aperia již více než 10 let a jde o náš nejnavštěvovanější kurz. Naším cílem je pomoci rodičům komplexně se připravit na porod i na rodičovství. Dlouhodobě spolupracujeme se zkušenými lektorkami, které se pohybují v porodnické praxi jako duly nebo porodní asistentky..

V následujících letech se CPA ve Fakultní nemocnici Bulovka rozroste o další čtyři apartmány, výukové zázemí a prostory pro předporodní kurzy. Gynekologicko-porodnická klinika i Centrum porodní asistence pracují ve standardním a neomezeném režimu 2015 Předporodní kurz, Majka centrum, Majka Staňková, Brno 2015 Kurz nošení dětí v šátku a podpora psychosomatického vývinu dítěte - Míša Topinková, Brno 2015 Kurz Výživa aneb začínáme s příkrmy , Majka centrum, Majka Staňková, Brno Moc doporučuji! Chodila jsem na předporodní kurz, cvičení pro těhotné a na poradnu Laďky Ryšavé. Na kurzu se dozvíte spousty zajímavých informací a do hloubky, zároveň je to velmi příjmené zábavné povídání, které Vás podpoří a pozitivně naladí, což jsem jako těhotná velmi ocenila, škoda, že už to skončilo. . Zároveň se můžete na cokoli zeptat a. Centrum porodní asistence ve FN Brno. Centrem porodní asistence v našem chápání a pojetí není budova nebo prostor, ale koncepce péče. O těhotnou a rodící ženu s nízkým rizikem komplikací se zde stará porodní asistentka dle jasně definovaných pravidel. individuální i skupinové předporodní kurzy, individuální.

Předporodní kurzy v Brně

Kurzy malování v Brně se slevou. Čtěte recenze kurzů malování od studentů. Výtvarné ateliéry, výtvarníci, výtvarná studia a základní umělecké školy v Brně mají tuto akční nabídku kurzů: Kreslení pravou mozkovou hemisférou: tužka, bílá kresba + malba suchým štětcem, Kreslení pravou mozkovou hemisférou: tužka, bílá kresba + malba suchým štětcem. Vaničkování teď také nově v Brně! Hodně maminek mi píše z Brna a litují, že nemohou sehnat žádnou tetu na vaničkování, která by docházela k nim domů. A tak jsem pro Vás získala zkušenou Terku, která je z práce s dětmi nadšená stejně jako já. Má praxi z plaveckého klubu Plaváčci. Aby byla práce opravdu totožná, [ Tento kurz bych doporučila všem nastávajícím i současným rodičům. Irena Kijaniová, Uherský Brod, absolventka kurzu akutní homeopatie. Organizační záležitosti studia. Místo studia: Hlavní 325/61, Brno-Komín (bílý dům na kruhovém objezdu). Možnost parkování na parkovišti ul

Když jsem otěhotněla podruhé, rozhodla jsem se, že tentokrát bude vše jinak. Snažila jsem se o porodu dovědět mnohem více, než nabízejí běžné kurzy. Četla jsem knihy jako Znovuzrozený porod od M. Odenta apod, seznámila jsem se s jednou zkušenou dulou, která v Brně už tehdy působila 2004 Kurz pro předporodní poradce (pořádaný OS centrum aktivního porodu a porodním domem U Čápa o. p. s.) 2010 Mentor klinické praxe ošetřovatelství a porodní asistence (Ostravská univerzita - Fakulta zdravotnických studií) 2013 Poradenství při kojení a výživě dítěte do 1 roku věku (NCONZO Brno

Sleva na Kurz kreslení v Brně: Jednodenní kurz čárománie - zentangle v Brně, který vyučuje Kurzy kreslení malování. Nový jednodenní kurz relaxačně inspirativní kresby. Pomoci jednoduchých vzorů nakreslíme krásný obraz, který následně budeme kolorovat pastelkami Aktuální katalog firem v kategorii předporodní kurzy. předporodní kurzy a příprava - Najisto.cz Pravděpodobně máte vypnutou podporu Javascriptu, pro lepší prožitek z prohlížení Najista jej doporučujeme zapnout Předporodní kurz pro ženy, které už rodily Zveme Vás na PŘEDPORODNÍ KURZ PRO DRUHORODIČKY 31.1. a 14.2.2020 3 pátky Zaměřujeme se především na praktické zvládnutí dalšího porodu a vysvětlení toho, nad čím mnohé ženy jen přemýšlí, ale obávají se o tom mluvit. Kurz vede porodní asistentka Laďka Ryšav

Komplexní péče porodní asistentky Mamicentrum

Předporodní kurzy osmitýdenní a víkendové Majka, moderní příprava k porodu:-předporodní příprava-první on-line předporodní kurz-podpora při porodu-problémy s otěhotněním-laktační poradenství-kojenecká masáž-školka -předškolní setkávání Majáček-sdružená škola Brno Práce: Rekvalifikační kurz Blansko. Trmačov 128, Tišnov. Nabídka služeb porodní asistentky. Pořádání kurzů předporodní přípravy a seminářů baby masáží, zavádění příkrmů do stravy dítěte a baby signs. Nabídka laktačního poradenství, cvičení pro těhotné a pronájmu odsávaček. Další služby pro těhotné a matky s dětmi Na Firmy.cz najdete 23 firem v kategorii Porodní asistence v Brně. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, s.r.o., Jarmila Kovaříková - porodní asistentka, Iva Korábová,. Předporodní kurz nabízíme nově i ONLINE. Stát se rodičem, přináší do života mnoho změn a nových věcí. Přednášky připravují nastávající rodiče na okolnosti týkající se konce těhotenství, porodu a šestinedělí, změn po narození dítěte a další. Vybrat si lze mezi večerním měsíčním nebo víkendovým.

Porod bez Obav.cz - první on-line předporodní kurz v Č

Devítka - Kurzy předporodní přípravy, Údolní 5, 60200 Brno. Samostatné zařízaní nelékaře - jiné Devítka - Kurzy předporodní přípravy (IČO: 75085151), Údolní 5, 60200 Brno - zdravotnické zařízení s oddělením gynekologie s typem ambulance. Zřizovatelem je Fyzická osoba Kurzy a konzultace Rádi vám předáme naše dlouholeté zkušenosti a připravíme vás na porod. na předporodní vyšetření Gynekologicko-porodnická klinika Fakultní nemocnice Brno a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity +420 777 357 536 kamenikova.miloslava@fnbrno.cz FN Brno Jihlavská 20, 625 00 Brno. Moje stránka věnovaná cizincům v Brně. Poskytuji své služby v angličtině, vytvořila jsem předporodní kurz v kombinované osobní a online formě. Jednou za měsíc organizuji podpůrné skupiny v angličtině pro anglicky mluvící těhotné ženy nebo matky Předporodní kurz pro těhotné Olina Králová Ježková Brno , 2. 9. 2021 Smysluplné rozhovory. Vítek Novotny. Brno , 10. 8. 2021 Jak vydat knihu. Lucie Gramelová . Video kurz. Termíny | Živé kurzy s.r.o. O našem miminku - předporodní. První předporodní kurz v ČR zaměřený na miminko. Mnoho rodičů má pocit, že když miminku pořídí monitor dechu, je jejich miminko v bezpečí. Pokud ale dojde k zástavě dechu, monitor vám tuhle událost jen oznámí. Neudělá nic. První pomoc dítěti. Od otrav.

HypnoPorod kurzy Kurzy předporodní přípravy, Hypnoporod

 1. Intenzivní kurz předporodní přípravy - online. Kurz je určen pro nastávající rodiče po 24. týdnu těhotenství. Účast na kurzu dodá nastávajícím rodičům nalézt odvahu. k vědomí, že pouze žena je řídícím článkem svého porodu - spolu s děťátkem. Na kurzu se rodiče dozví, že opravdu lze porodit přirozen
 2. ky, předporodní kurzy, cvičení pro těhotné a ma
 3. 639 00 Brno Telefon. 532 299 111 - Telefonní ústředna 532 299 *** - Provolba 532 299 110, 126 Vrátnice nemocnice E-mail. info@nmbbrno.cz MHD. Zastávka NMB - tramvaj: 2, 5, 6, 82, N91 Zastávka Vojtova - tramvaj: 8, 10, N9
 4. Homeopatická fakulta s klinikou, Brno NOVINKA: Máme vlastní prostory - učebnu. Budeme vyučovat homeopatii ve svém (nikoliv v pronájmu). Výuka homeopatie na Homeopatické fakultě v Brně bude tedy dále probíhat prezenčně v naší nové učebně.Tedy bez případného vlivu nesmyslných nařízení a zákazů našich politiků a odborníků, které byly zpětně.
 5. Předporodní kurz pro ženy, které už rodily . Zveme Vás na PŘEDPORODNÍ KURZ PRO DRUHORODIČKY 31.1. a 14.2.2020 3 pátky Zaměřujeme se především na praktické zvládnutí dalšího porodu a vysvětlení toho, nad čím mnohé ženy jen přemýšlí, ale obávají se o tom mluvit. Kurz vede porodní asistentka Laďka Ryšavá
 6. KURZY 2021: První pomoc dítěti. Zdravím všechny, které tohle téma alespoň trochu zajímá a vítám všechny, kteří mají o kurz zájem . Již šestým rokem pořádám kurzy zaměřené na první pomoc dětem. Koronavirus nám lehce překazil plány, ale já se nedám a jakmile PES dosáhne stupně 2, zase živé kurzy rozjedeme, a.
 7. Porodnice Jihomoravský kraj. Jihomoravský kraj nabízí velmi mnoho možností. Pokud nevolíte nemocnici, která je Vašemu domovu nejblíže, můžete si udělat malé výběrové řízení na tu pravou porodnici podle ocenění Baby Friendly Hospital, předporodních kurzů, porodnických pomůcek či možností anestezie. A možná, že vyhraje právě ta, kterou máte hned za rohem
Porodnice Brno - Obilní trh, Výběr porodnice v

Kompletní předporodní příprava s Hypnoporode

 1. Individuální kurzy probíhají přímo u vás doma nebo v mé poradně v Popůvkách. Náplň kurzů Příprava na porod - doporučení WHO (světové zdravotnické organizace), přirozená příprava na porod, co je normální porod, mechanismus porodu, známky blížícího se porodu, 1.-4
 2. ⭐️ Kurz předporodní přípravy - v regionu Jihomoravský kraj a okolí naleznete aktuální a ověřené údaje u ⭐️ 51 firem, živnostníků a institucí
 3. Vede předporodní kurzy a přípravu na porod. Cvičení pro těhotné. Cvičení pro děti. Vedení kurzů masáže dětí a kojenců. Baby masáže. Konzultace poradenství. Praxe: F.N. Brno Bohunice převážně poporodní oddělení. Mami centrum Brno - cvičení těhotných a cvičení dětí. Gynekologická ambulance. Bc. Michaela.
 4. 4. Fotoreportáž. Přinášíme Vám fotoreportáž z porodnice Fakultní nemocnice Brno, z pracoviště Bohunice. Ke zvětšení fotografií dojde po kliknutí v novém okně. Fotoreportáž z porodnice byla pořízena v roce 2010
 5. ář Zdravé těhotenství, přirozený porod s německou porodní asistentkou Ingeborg Stadelmann, Brno 2017 Workshop Poznej své pánevní dno a Cvičení pánevního dna s Mgr. Martinou Nakládalovou, Fyziomam
EUC Klinika Ostrava a

Pro nastávající maminky - FN Brn

 1. HOMEOPATICKÁ FAKULTA S KLINIKOU, Brno Výuka homeopatie s 22-ti letou tradicí. * Nový ročník od 4. - 5. 9. 2021, stále se lze přihlásit - poslední 2 místa. Máme vlastní prostory - viz níže
 2. Předporodní kurzy osmitýdenní a víkendové Majka, moderní příprava k porodu:-předporodní příprava-první on-line předporodní kurz-podpora při porodu-problémy s otěhotněním-laktační poradenství-kojenecká masáž-školka -předškolní setkávání Majáček-sdružená škola Brno
 3. ko, gratuluji Vám k těhotenství, nebo již k narozenému mi

Devítka Miniškolka & Rodinné centrum v Brn

Jana je máma kurzu, mozek celého projektu BUDE NÁS VÍC.Je to maminka 5leté Mii a nastávající maminka jednovaječných dvojčátek kluků. Jana z vlastní zkušenosti ví, která témata nastávající maminky zajímají, čeho se obávají, která témata nejsou jednoduše vyhledatelná a jsou bez záruky odbornosti. Proto vytvořila scénář k našemu videokurzu tak, aby obsahoval. Porodnice Brno Milosrdných bratří. AKTUÁLNĚ: Dle mimořádného opatření vlády ČR je u porodu umožněna přítomnost tzv. třetí osoby (druhého rodiče dítěte, duly, jiné doprovázející osoby), pokud porod probíhá v samostatném porodním pokoji nebo boxu a jsou dodrženy další podmínky Gynekologicko-porodnická klinika. Vítáme vás na stránkách Gynekologicko-porodnické kliniky FNB a 1. LF UK. Pacientkám poskytujeme komplexní péči v celém spektru oboru gynekologie a porodnictví. Zaměřujeme se zejména na minimálně invazivní chirurgii, onkogynekologii, urogynekologii, dětskou gynekologii aperinatologii Kurzy předporodní přípravy naší Devítky Vás připraví na porod a Vašim dětem poskytnou nejlepší prostředí pro vývoj - ZDRAVOU A MOUDROU MAMINKU. Není pravda, že ještě nejsou na světe.....Jen se zatím nenarodily ! Těšíme se na Vás, kolektiv centra Devítka Brno ! Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat

Jarmila porodní asistentka v Brně - Jarmila

2018 Předporodní kurz podle konceptu Anny Kohutové. 2019 Motýlí masáže pro novorozeňátka. 2019 Prenatální podpora citové vazby, nošení dětí a Těhotenské rozhovory - H.Norholt. 2019 Narušení bondingu a jeho náprava - Ellynne Skove. 2019 Taping v praxi porodní asistentky, období těhotenstv 516 491 111. Brno - střed. kancelář Nadace Křižovatka, Malinovského nám. 4. Po - Čt 9 - 15,00. Pá 9 - 14,00. 543 332 025. Brno - střed. MAMI centrum, Bakalovo nábřeží 1 (po tel. dohodě) 731 782 678 Brno - již zmiňovaná Majka Staňková. Ostrava - další moje skvělá kolegyně a kamarádka Jana Čurdová. Po celé ČR - kurzy Jemného zrození. A pár zkušeností mých absolventů. Třeba Vás to naladí nějaký fajn kurz ve Vaší lokalitě navštívit a nepodcenit svoji připravenost. Předporodní kurs u Vás byl.

Kurz předporodní přípravy v lokalitě Morava - detailní popis. Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kurz předporodní přípravy najdete 334 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 301 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 100 firem v regionu Morava. 1. Gynekologické Předporodní kurzy pro ženy, které již rodily - Mami - centrum porodních asistentek. Cvičení po porodu - Mami - Centrum porodních asistentek Cvičení po porodu - MC Brno. Cvičení pro těhotné maminky + předporodní příprava-poradenství - U Fanouška. Kurz předporodní přípravy Marie Vnoučkové - A-centrum

Obilní trh Brno - předporodní kurz - Diskuze - eMimino

Brno: Bc. Bedřichová Jana. Mezírka 1, Brno. tel.: 775 090 808. e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Poradenství v těhotenství a po porodu. Kurzy předporodní přípravy a cvičení pro těhotné.----- Čermáková Petra. Komenského 21, Boskovic BRNO - Ve Fakultní nemocnici byl v posledních dvou měsících utlumený provoz, lékaři se starali primárně o pacienty s koronavirem, doplňující byly akutní problémy: úrazy, nádory nebo záněty. Díky lepší epidemiologické situaci v naší zemi se nemocnice pomalu vrací k operativě a znovu otvírá předporodní kurzy Doprovod k pordodu, informace, kdy začíná porod, těhotenství týden po týdnu. Kurz a seminář o porodu. asistovaný porod. Kojení, podpora kojení, pomoc při kojení, rady a tipy, jak v šestinedělí. Péče o dítě Iva Korábová - porodní asistentka. December 22, 2020 ·. Milé ženy, nabízím poslední volné místo v kurzu předporodní přípravy v lednu/únoru. Kurz je otevřen pouze pro 5 účastnic tak, aby mohl, pokud možno, probíhat naživo (s rozestupy, v rouškách). Pokud by to aktuální opatření neumožňovala, proběhne buď celý. Já jsem před narozením prvního syna absolvovala předporodní kurzy v Brně v Centru pro rodinu a sociální péči na Josefské, a moc mi pomohly. Na rady a zkušenosti lektorek jsem si mockrát vzpomněla, když jsem přemýšlela, jak to s tím miminkem mám dělat Poukud jste holky prvorodičky, určitě nějaký předporodní kurz.

Vlaďka Hlavsová | Babočka Uherské HradištěTisk pankrác | vs tisk - vazební věznice praha-pankrác, vsFocení miminek • Vanda SchreierováKurzy - ŠátkoMániePorodnice v Olomouckém krajiJohana Scholzová | UNIPA - Unie porodních asistentek

Názor k článku Brno Bohunice - předporodní kurzy. Názor. 25.8.2000 10:05:27 Eva, 22.týden. Cvičení pro těhotné, Brno-Bohunice. Dnes jsem se chtěla informovat na cvičení pro těhotné v Brně-Bohunicích a bylo mi sděleno, že čísla uvedena na servru Rodina už neplatí. Poprosili mě, abych uvedla správná čísla, kde se dá. Domů » Akce » Jak vést předporodní kurz « Všechny Akce . akce již proběhla. Unie porodních asistentek Vás zve na kurz Jak vést předporodní kurz. Navigace pro Akce . Termín: 12. října 2019, 10.00-17.00 (prezence od 9.30, pauza na oběd 13.00-13.30) Místo: Mamicentrum, Bakalovo nábřeží 1, Brno Info o mně. jsem absolventka klasického gymnázia Lesní čtvrt ve Zlíně a pomaturitního nadstavbového studia v oboru Ženská sestra tamtéž. absolventka kombinovaného bakalářského studia oboru Porodní asistence na Univerzitě Palackého v Olomouci. v porodní asistenci působím od r. 1989 jsem pracovala 29 let v KNTB Zlín. Pořádání předporodních kurzů (osmitýdenních a víkendových), cvičení pro těhotné a po porodu, kurzy týkající se potřeb v těhotenství (nošení dětí v šátku, látkových plen a mnohé další), možnost doprovázení přímo u porodu a nabídka služeb pro rodiny s dětmi (kurz výživy dětí, kurz znakování dětí, kurz kojenecké masáže a mnohé další Předporodní kurzy PŘÍPRAVA K PORODU - program je určený pro těhotné od 30 týdne těhotenství a jejich partnery. Kurz, který probíhá v komorním prostředí komorní prostředí 5 - 8 maminek, nabízí tak možnost individuálního přístupu ke každému páru